Usb 2.0 Kabel 5 meter

Numri i shpalljes: 35046 | Postuar në: 27.02.2019, 20:00
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 5 € i diskutueshëm

Kategoria Kompjutera / Pjesët përbërëse të kompjuterit / USB dhe Karta Memorje

Lloji i shpalljes: Shitet


Usb 2.0 Kabel 5 meter Firma Rohs i kam pru pej gjermanije nja kushton 9 € i diskutushem i kam nja 50 copa ose ma shum te reja sie po shihen en foto mi marr krejt normal ma lir

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Ismail