Frigorifer Siemens KF18LA50

Numri i shpalljes: 35045 | Postuar në: 08.12.2019, 12:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 120 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Frigoriferë

Lloji i shpalljes: Shitet


Frigorifer
Per me shum info klikoni ne Google Siemens KF18LA50 qmimi i diskutushem 120 ose dergojn nje qmim i cili ja u merr Menja asht ne gjendje te rregullt

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

Dërgo E-mail

 Ismail