Keyboard(piano) KN 500

Numri i shpalljes: 34992 | Postuar në: 04.10.2016, 14:57
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 180 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


Keyboard i perdorur por i ruajtur eshte ne rregull dhe funksionale ! Dhe eshte veshtire te gjendet sepse nuk prodhohen me !!

 Gjakovë     Gjakovë 50000

Dërgo E-mail

 Selman