Granitur per ndertim te muskujve

Numri i shpalljes: 34988 | Postuar në: 10.10.2016, 10:51
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.000 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Fitnes, Stërvitje / Aparate, Pajisje / Pesha dhe aparate bodibillding

Lloji i shpalljes: Shitet


Paisja eshte e firmes KETTLER, eshte shume e perdorshme, nuk ze shume vend.
Perdoret per te gjitha ushtrimet e mundshme te trupit.
Peshat (tegat) jane 55 kg
Lajmrohi ne kete numer
+377 44 188 948

 Deçan     Deçan

Dërgo E-mail

 Ramiz Bajramaj