Kupaqka nike ronaldinho

Numri i shpalljes: 34980 | Postuar në: 03.10.2016, 17:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 30 €

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Këpucë

Lloji i shpalljes: Shitet


Kupaqka pak te perdorura .nr.40.5 te ardhura nga syedia modeli origjinal

 Mitrovicë     Mitrovicë 40010

Dërgo E-mail

 Erblin Meholli