Shes

Numri i shpalljes: 34962 | Postuar në: 02.10.2016, 16:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Madhësia: 15

Lloji i gomave: Goma verore

Çmimi: 20 € i diskutueshëm

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes 3 goma te veres te perdorura

 Skenderaj     Skënderaj

Dërgo E-mail

 Arbnor