moler

Numri i shpalljes: 3492 | Postuar në: 29.11.2014, 23:36
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


MOLER profesionalist , bëjm ngjyrosje te banesav , lokaleve , mureve dhomave, zyre etj, si dhe rinovime , dekorime ,dhe pun me dizajne , sipas porosis,
punojm te gjitha punet e moleraj
kemi ngjyra te kualitetit te preferuara për dhoma tuaja ofrojm kataloge ngjyrash,
te ghitha ngjyrat colors punohen ne menyr kompjuterike

gjindem ne prishtine info 044 29 69 33

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 tahir