JONI-PARKET 044 164 047

Numri i shpalljes: 3487 | Postuar në: 28.11.2014, 16:54
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Ndërtimi, Rinovim / Parketarë

Lloji i shpalljes: Shitet


Punojm dhe montojm te gjitha llojet e:
Parketit dhe Grryerjen e tyre.
Laminatit si dhe Riparimin e tyre.
Punimin e Shkalleve me Parket si dhe Laminat.
Riparime.
Kontakti:
Tel. 044 164 047
Viber. +377 44 164 047

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 JON