Albkos Travel me seli CH ju ofron këto sherbime

Numri i shpalljes: 3485 | Postuar në: 28.11.2014, 11:59
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


- Aranzhmane turistike në ter botën
- Bileta udhtimi me Avion, Traget dhe Autobus nga Kosova për Europ dhe anasjelltas

mund të vizitoni faqën ton;
www.albkos-travel.ch
www.adria-ferries.com
Tel. +41 79 441 64 52
info@albkos-travel.ch

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Albkos Travel Kamberi