Shes Iphone 4s

Numri i shpalljes: 34841 | Postuar në: 23.09.2016, 09:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: iphone 4s

Çmimi: 90 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


shes iphone 4s ne gjendje te rregullt e ka pak gjamin prapa te thyer ama me pak para mund te nderrohet punon shum mire nuk eshte shum i perdorur.

Per me shum informata me kontaktoni edhe ne Viber ose whats app
Viber: +37744579496

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Lindon Emini