Sint

Numri i shpalljes: 34840 | Postuar në: 22.09.2016, 23:05
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 150 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes sint angelet shum pak i perdorur 5 oktava, shum praktik per tu perdorur
Nr. Tel 045-699-092

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Sherif Biba