biliardo dhe rraketaqke

Numri i shpalljes: 34817 | Postuar në: 21.09.2016, 00:37
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 650 € i diskutueshëm

Kategoria Biznes pajisje, makineri, mjete / Pajisje për Argëtim, Sport dhe Rekreacion

Lloji i shpalljes: Shitet


Ne gjendje te rregullt

 Kaçanik     Kaçanik

 ramadan