Përkthyes gjyqësor shqip-gjermanisht

Numri i shpalljes: 34798 | Postuar në: 20.09.2016, 11:56
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 € i diskutueshëm

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Shërbime administrative / Përkthime të teksteve

Lloji i shpalljes: Shitet


Përkthime të autorizuara gjermanisht-shqip dhe anasjelltas. Shpejt dhe me çmime të arsyeshme!

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Amer Krasniqi