SHES 2 KAMINA ME MARVESHJE

Numri i shpalljes: 34793 | Postuar në: 19.09.2016, 21:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 270 € i pa diskutueshëm

Kategoria Dyqane, Tregti / Elektronike, Teknika e bardhë,TV/Hi-Fi

Lloji i shpalljes: Shitet


kaminat jan ne gjendje te rregullt dhe jan te perdorur shum pak

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Muamer