Flaut

Numri i shpalljes: 34763 | Postuar në: 18.09.2016, 12:29
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 100 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Shesim flaut te perdorur por ne gjendje te mire per perdorim

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 selvete sadiku