FELLNE+GOMA PER OPEL (UNIVERSALE)

Numri i shpalljes: 34751 | Postuar në: 17.09.2016, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 €

Kategoria Mjete motorike / Pjesë për Motora, Motoçikleta dhe pajisje / Gomat dhe Disqe

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten fellnet se bashku me goma 17she.Gomat jane te reja,te perdorura vetem 4 muaj.Gomat i kane 5 vrima M+S.
Numri kontaktues:044277454

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Arsim