Iphone 5s

Numri i shpalljes: 34748 | Postuar në: 17.09.2016, 09:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Të tjera marka

Modeli: Iphone

Çmimi: 230 €

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Shitet iphone 5s gold i perdoret

 Viti     Viti

Dërgo E-mail

 Burim