zhvoshnika 8000w

Numri i shpalljes: 34717 | Postuar në: 15.09.2016, 11:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


zhvishnikat jan ngjendje te rregull jan perdorur vetem 10 dit dhe nuk na hyjn me ne pun te ri jan bler 210 dhe i shesum 160

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 aldrin