Samsung NOTE

Numri i shpalljes: 34708 | Postuar në: 13.09.2016, 18:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Samsung

Modeli: Samsung

Çmimi: 85 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Samsung note ne gjendje shum shum te mir

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 blerim