Shampanja

Numri i shpalljes: 34700 | Postuar në: 12.09.2016, 22:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Verë / Champagner

Lloji i shpalljes: Shitet


Kemi shampanja me shumic dhe pakic me qmim te volitshum

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Ylli