Shes veturen VW Passat

Numri i shpalljes: 34676 | Postuar në: 11.09.2016, 11:48
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: VW Volkswagen

Modeli: Passat

Viti: 1989

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 300000

Transmetuesi: Manuale

Karoseria: Hatchback

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: 1.400 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes veturen Passat ne gjedje shum te Mir teknike dhe optike

 Kastriot     Kastriot

Dërgo E-mail

 Mentor