Trualli - 5 ari në qendër të Dardanës - Kamenicë

Numri i shpalljes: 3467 | Postuar në: 22.11.2014, 22:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloj i tokës: Ndërtimore

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Me qira


Shitet trualli prej pesë ari në qendër të Dardanës - Kamenicë. Trualli posedon tër infrastrukturen e duhur si: rrugën (e asfaltuar), ujin, kanalizimin dhe dokumentacionin e nevojshum pronsoro - juridik. Gjindet pranë spitalit te qytetit perballë Konviktit të nxënsve. Është shumë i pershtatshum per ndërtim dhe banim të rehatshum. Bëjm edhe ndrrime me truall ose Banes në Gjilan dhe Prishtinë.
Qmimi sipas marrëveshjes.

 Dardanë

Dërgo E-mail

 Ymeri