Shes bilardo nr 8

Numri i shpalljes: 34664 | Postuar në: 10.09.2016, 12:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Sporte të tjera me top / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Bilardo eshte shum e mire,posedon shtega,dhe shtegun ndimes ,pres te interesuar serioZ

 Dragash     Bresanë

Dërgo E-mail

 Kerim