Komod per tv

Numri i shpalljes: 34645 | Postuar në: 09.09.2016, 14:23
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 300 € i pa diskutueshëm

Kategoria Antikvitete, Art, Koleksione / Mobilje / Tapete

Lloji i shpalljes: Shitet


Nga druri, punim klasik. E mirmbajtur dhe funkcionale.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Osman Berisha