Nderrimi i mundshem

Numri i shpalljes: 34638 | Postuar në: 09.09.2016, 11:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Chrysler

Modeli: 300C

Viti: 2006

Karburanti:: Benzinë

Kilometra:: 15000

Transmetuesi: Automatike

Regjistrimi: i huaj

Çmimi: 10.000 €

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


Shes dhe nderroj

 Shtime     Shtime

Dërgo E-mail

 Afrim