Peugeot

Numri i shpalljes: 34626 | Postuar në: 08.09.2016, 18:19
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Peugeot

Modeli: Expert

Viti: 2003

Karburanti:: Naftë

Kilometra:: 200000

Transmetuesi: Manuale

Ngjyra: gri

Regjistrimi: i Kosovës

Çmimi: Me marrveshje

Kategoria Mjete motorike / Vetura

Lloji i shpalljes: Shitet


Peugeot expert 2003 hdi abs hidraulik airbag komand ne timon alarm xhamae pasqyre elektronik pasqyre dhe ulse me nxemje extra nxemje per dimen etj

 Burim     Burim

Dërgo E-mail

 Peugeot