bileta per Turqi 40% zbritje

Numri i shpalljes: 34612 | Postuar në: 07.09.2016, 21:45
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 350 €

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Bileta / Biletat me avion

Lloji i shpalljes: Shitet


vendi: turky
qendrimi: 7 nete
ne bilet perfshihet hoteli , ushqimi dhe transporti prej airportit ne hotel

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 qendrim