Maic

Numri i shpalljes: 34604 | Postuar në: 07.09.2016, 15:16
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Kostume sportive/ trajnimi

Madhësi: L

Ngjyra: blu

Çmimi: 20 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Gold s gym

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 naim