Iphone 6

Numri i shpalljes: 34600 | Postuar në: 07.09.2016, 14:33
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Marka: Apple

Modeli: Iphone 6

Çmimi: 450 € i diskutueshëm

Kategoria Telefona celularë dhe pajisje / Telefonat celularë

Lloji i shpalljes: Shitet


Eshte shum pak i perdorur nuk ka ndonje gerfishje pres thirrje serioze kontakto ne viber +37744856610

 Kaçanik     Kaçanik

 Mergim