Topa Footbollit

Numri i shpalljes: 34572 | Postuar në: 05.09.2016, 19:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 15 € i pa diskutueshëm

Kategoria Pajisje Sporti dhe aktivitete / Futboll / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Topa te footbollit, 2muj te perdorura ne shkoll footbollit ne ambijent te mbullur.

Topa original kush eshte i interesum let kontakton

 Pejë     Pejë 30000

Dërgo E-mail

 Rey