shes ymaha prs 9000

Numri i shpalljes: 34539 | Postuar në: 04.09.2016, 18:43
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 420 €

Kategoria CD, DVD, VHS Musik, Filma / Music, CD / Muzikë popullore

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet siniti ymaha prs 9000 eshte ne gjendje te rregullt teknike i gatshem per dasma dhe ahengje familjare

 Drenas     Drenas

Dërgo E-mail

 dj doni