Herbalife

Numri i shpalljes: 34532 | Postuar në: 04.09.2016, 15:49
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 41 € i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Ushqim të shëndetshëm – BIO

Lloji i shpalljes: Shitet


Ofrojmë produkte të kompanisë amerikane "Herbalife", si dhe dieta e këshilla të ndryshme rreth ushqyeshmërisë

Produktet janë shumë kualitative dhe pa veprime anësore. Këto produkte përdoren për:
- Dobësim - ulje të peshës trupore
- Trashje - ngritje të peshës trupore
- Ruajtjen e peshës trupore
- Ruatjen e vitalitetit të organizmit (parandalimin e plakjes se organizmit)
- Rritjen e kondicionit dhe aftësive sportive
- Ushqim special me vitamina për të sëmurët që kanë vështirësi në marrjen e ushqimit të rëndomtë.
- Largimin e problemeve të ndryshme gastrointestinale.
- Ushqim për pacientët para dhe pas operacioneve të ndryshme
- Konsultat nga mjeku janë falas
- Poashtu të interesuarit mund të paraqiten edhe për mundësinë e bashkëpunimit në distribuim thirrni ne kete numer 045548598
Ne qoftese ju doni te merreni me shum me herbalife dhe ju duhen produktet une dote ju beje zbritje prej 42%.

 Kaçanik     Kaçanik

Dërgo E-mail

 Loni Elezi