Leshohet Lokali Me Qera 100m2 Lagje Spitalit

Numri i shpalljes: 34441 | Postuar në: 30.08.2016, 22:35
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 100

Kati: 0

Ngrohja: Qendrore

Çmimi: 300 €

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Dyqane

Lloji i shpalljes: Me qira


Leshohet lokali me qera 100m2 ne Lagjen e Spitalit ,
Lokali ka 100m2 dhe po ashtu ka 40m2 terrasen e gjelbruar para lokalit, hapsira per parking eshte per 2-3 vetura ,uje dhe rryme 24 ore , nxemje qendrore etj.
Lokali gjendet ne zone te banuar dhe ka qasje ne rruge kryesore eshte i pershtatshem per qdo veprimtari
Per me shume info telefono ...

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 banesa