urgjen...

Numri i shpalljes: 34434 | Postuar në: 30.08.2016, 19:42
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Sipërfaqja: 0

Lloj i tokës: Të tjera

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Patundshmëri - Vendbanime / Tokë - Komplote

Lloji i shpalljes: Shitet


Toka ne shitje ne fshatin sfirc te kamenices 500 metra afer pikes kufitare.
jan 10 hektar tok me 4 kroj dhe dy rrug njera e asfaltuar e tjetra rrug e vjeter.
qmimin sipas marveshjes nr.044369058 zylfi

 Dardanë     Hogoshtë

Dërgo E-mail

 Zylfi