shes dalbukun

Numri i shpalljes: 34415 | Postuar në: 29.08.2016, 16:15
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 10 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Daulle dhe Vegla goditëse

Lloji i shpalljes: Shitet


shes dalbukun ne gjendje te regult cmimi 10 euro.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 banes