Veze te fresketa te fllanzave japoneze

Numri i shpalljes: 3431 | Postuar në: 11.11.2014, 18:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 4 € i pa diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Veze te fresketa te fllanzave japoneze
4 euro kompleti
044990091 dhe 049848424
OBSH ( Organizata Boterore e Shendetesise ) ka rekomanduar perdorimin e vezeve te fllanzave japoneze per sherimin e ketyre sëmundjeve:
• Shtypja e lartë e gjakut 120 kokrra veze
• I thati 120
• Arterioskleroza 240
• Diabeti 240
• Sëmundjet asmatike 240
• Tuberkuloza 240
• Anemia 240
• Migrena 240
• Infarkti 240
• Ngarkesa nervore 240
• Kolesterori i lartë 240
• Çrregullimiet në idhëse 240
• Rigjenerimi i lëkurës 240
• Forcimi dhe rregullimi i memorjes 240
• Gastritisi 240
• Forcimi i imunitetit 240
• Faza serioze e astmës, mish fëllënze + 1080 veze
• Tumori ne tru, mish fëllënze +1080 veze

 Vushtrri

Dërgo E-mail

 Besnik