Lavatriçe profesionale

Numri i shpalljes: 3354 | Postuar në: 03.11.2014, 01:01
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 250 € i diskutueshëm

Kategoria Shtëpi dhe Kopsht / Aparate shtëpiake / Lavatriçe

Lloji i shpalljes: Shitet


7 kg

 Dardanë

Dërgo E-mail

 Mima