Amplifikator pro

Numri i shpalljes: 3352 | Postuar në: 03.11.2014, 00:52
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 1.500 € i pa diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje për instrumente muzikore / Zmadhuesë, Përforcues zëri

Lloji i shpalljes: Shitet


Amplifikator profesional MAC MAH amerikan për zërim stadiumi apo më gjerë. I përdorur vetëm një herë.

 Dardanë

Dërgo E-mail

 Mima