Play station2 SONY

Numri i shpalljes: 33377 | Postuar në: 27.08.2016, 14:17
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 160 € i diskutueshëm

Kategoria TV, Video, Foto dhe Multimedia / Lojëra Konsole / Sony PS Playstation

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dy sony play station2 , dy TV te thjesht si dhe një set prej 10 CD. Njeri soni ka defekt te syrit nese une e riparoj atëherë soni do te shitet 180 euro por nese e bleni me defekt atëherë cmimi do te jetë 160. Perndryshe sonit janë ne gjendje shum te mir. Mund te bëhet ndrrim me sony 3.

 Dragash     Bellobradë

Dërgo E-mail

 Dielli