kerkoj punb

Numri i shpalljes: 33366 | Postuar në: 26.08.2016, 19:30
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Ushqim, Pije, Gatim / Kafe dhe kakao

Lloji i shpalljes: Shitet


Sasht me renci qfar pune me renci asht te jet e let me duhet puna urgjetn fushë kosovë

 Fushë Kosovë     Fushë Kosovë 12000

 Ergjan