Proceor për kitarë

Numri i shpalljes: 33358 | Postuar në: 26.08.2016, 14:41
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 70 €

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Pajisje me qira

Lloji i shpalljes: Shitet


Në gjendje të rregullt

 Ferizaj     Ferizaj 70000

 Naim Shabani