Jakne per meshkuj

Numri i shpalljes: 33337 | Postuar në: 25.08.2016, 18:04
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Xhupa - Xhaketa

Madhësi: M

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 7 € i pa diskutueshëm

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për meshkuj

Lloji i shpalljes: Shitet


Shiten jakne per meshkuj.
Madhesia S,M.
30 copa.
Çmimi 7 € per copë

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Hamdi