shtrat per beba

Numri i shpalljes: 33330 | Postuar në: 25.08.2016, 15:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 80 € i pa diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Pajisje për bebe / Krevate fëmijësh

Lloji i shpalljes: Shitet


shitet shtrati per beba i maruar prej drurit i veshur me skaj mbron fmin nga alerxhia si dhe nga pluhrat esht shum i mir mund ta perdor deri moshen 11 vjeq

 Prishtinë     Hajvali

Dërgo E-mail

 behar