kerkojm nje cimere

Numri i shpalljes: 3302 | Postuar në: 29.10.2014, 18:50
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Kontaktet personale / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


kerkojm nje cimere bashkebanuese ne prishtine tek sheshi mbrapa maxit (tek 92-shi) qmimi 50euro plus shpenzimet (rrym dhe uje) per info mund te lajmroheni ne telefonin 044-938-169

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 jehona