Ore ngasjeje /vozitje/

Numri i shpalljes: 3300 | Postuar në: 29.10.2014, 14:46
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 11.111.111 €

Kategoria Shërbime, Servisime, Kurse / Të tjera

Lloji i shpalljes: Shitet


Mbaje ore ngasjeje /vozitje/ per akandidate te kategorise /B/ dhe per ata te cilet kane patenteshofere dhe kane nevoje ore plotesuese /shtese/.Jame instruktore e licencuar e ngasjes/vozitjes/ me pervoje mbi 35 vite .Te interesuarit mund te lejmerohen ne tel.044.310.070
Mbaje ore edhe ne gjuhen Turke,serbokroate,maqedone,

 Prishtinë

Dërgo E-mail

 Magi