Bileta udhetimi, aranzhmane turistike dhe sh te tjera ne agj

Numri i shpalljes: 33 | Postuar në: 03.08.2012, 14:38
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i pa diskutueshëm

Kategoria Turizëm, Pushime, Biletat, Udhëtimet / Agjensi udhëtimi

Lloji i shpalljes: Shitet


Miqe te nderauar, agjesioni ebem ju ofron juve
Bileta udhetimi, aranzhmane turistike dhe shume oferta te tjera.
Ju mire presim
Agjension “ EBEM “Adresa: Bill Clinton pa nr, 30000 Peje-Kosove.
Tel & Fax:+381 39 420 600. mobil:+377 44 253 409.e-mail: ebemair@gmail.com.
MSN:lgjocaj@hotmail.com Skype:ebemair , www.ebemtravel.com
Business no: 70619938, Licence no: 202, Fiskal no: 600343298. IATA no: 9-5212246.
Bank: Raiffeisen Bank Kosova NTSH EBEM Acount no: 1506001003080368.

 Lulzim Gjocaj >(Ndërmarrje)