Veshje te ndryshme per vajza te moshes 4-7 vjet

Numri i shpalljes: 32302 | Postuar në: 23.08.2016, 18:27
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i veshjes: Fustane

Madhësi: <104

Ngjyra: Të tjera

Çmimi: 50 €

Kategoria Veshje dhe Këpucë, Moda / Veshje për vajza

Lloji i shpalljes: Shitet


Veshjet jane kryesisht te markes H&M dhe ZARA, te gjitha nga gjermania (fustane, funde, pallto, pantolla, kemisha, maica etj.) Cmimi sipas marrveshjes dhe varesisht se cfare perzgjidhni.

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 I. Mehmeti