Sony 2 dhe 1

Numri i shpalljes: 32288 | Postuar në: 22.08.2016, 15:55
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: Me marrveshje i diskutueshëm

Kategoria Produktet për fëmijë, Bebe / Lodra dhe lojra

Lloji i shpalljes: Shitet


Sony 2 me te gjitha paisjet dhe me 34 cede origjinale qmimi me marveshje

 Prishtinë     Prishtinë 10000

Dërgo E-mail

 Dren