Korg

Numri i shpalljes: 32281 | Postuar në: 21.08.2016, 19:24
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Çmimi: 900 € i diskutueshëm

Kategoria Instrumente muzikore dhe pajisje / Vegëla Instrumente muzikore / Organo, Piano

Lloji i shpalljes: Shitet


Shes dy sintisajzerat Korg triton lee si dhe Korg pa50 ne gjeendje te rregullt full ritma ngjyra per dasma ahengje etj. Bejme edhe ndrrim me vetur .

 Gjilan     Gjilan 60000

Dërgo E-mail

 Ismet