fellne 16

Numri i shpalljes: 32252 | Postuar në: 20.08.2016, 05:03
Përditëso  Ndrysho  Fshij     Kthehu

Lloji i gomave: Goma verore

Prodhimi: 10079

Madhësia: 16

Çmimi: 250 €

Kategoria Mjete motorike / Autopjesë këmbimi dhe pajisje / Goma dhe Fellna / Goma me Fellna

Lloji i shpalljes: Shitet / Shkëmbim i mundshëm


fellne me 4 shtrafa 205-50-16

 Dardanë     Dardanë

Dërgo E-mail

 florian